JOBS
Minősített hegesztő

Feladatok:

  • Acélszerkezetek, idomok, hegesztése.
  • Műszaki és minőségi elvárások betartása, a gyártási folyamat ezek alapján történő kivitelezése.
  • Dokumentáció alapján történő munkavégzés (rajzol való önálló munkavégzés).
  • A használatba adott gép és ehhez kapcsolódó munkaeszközök szakszerű üzemeltetése, kezelése, a napi karbantartásuk elvégzése, a terv szerinti, illetve a szükségessé váló javításuk szabály szerinti jelzése.

Elvárások:

  • Szakmunkás bizonyítvány
  • Védőgázas ívhegesztő minősítés minimum sarokvarratra, tompa varratos minősítés előny.
  • min. 3 éves hegesztői pozícióban eltöltött szakmai tapasztalat
  • Rugalmasság
  • Terhelhetőség
  • Pontosság
  • Önállóság

Előny:

  • Tűzvédelmi szakvizsga bizonyítvány megléte

Ajánlatunk:

  • Stabil gazdasági hátterű nemzetközi piacra termelő cég
  • Versenyképes munkabér
  • Egyéb juttatások

Munkavégzés helye:
Kunszentmárton

Munkaidő:
Teljes munkaidős főállás
Hosszú távú munkalehetőség

Eléhetőségek:

Személyesen: 5440 Kunszentmárton, Tiszakürti út 6.

Telefonon: 06-56-461-074

e-mailben: munkaugy@martinsteel.eu; steel@martinsteel.eu

Lakatos / hegesztő csoportvezető

Lakatos / hegesztő csoportvezető munkakörbe keresünk 1 fő gépészeti szakközépiskolai, ill. szerkezetlakatos szakmunkás végzettségű munkavállalót.

Elvárások :

- Műszaki dokumentációk, rajzok tökéletes olvasása (hegesztési rajzjelek is).
- Műszaki rajz alapján a termék önállóan történő elkészítése.

Megjegyzés :
- Stabil hátterű nemzetközi piacra termelő cég - Versenyképes munkabér - Cafeteria - Utazási költségtérítés
CNC forgácsoló

A MARTIN STEEL Capital Kft. különféle részegységek (30-2000 kg-ig) megmunkálására keres
CNC forgácsoló munkatársakat kiemelt bérezéssel.

Elvárások :

- CNC forgácsoló végzettség
- Többműszakos munkarend vállalása
- NCT vezérlés ismerete
- Forgácsoló programírási-olvasási gyakorlat
- Több éves tapasztalat horizontál jellegű megmunkáló gépen

Előny :

- Alulvezérelt daru kezelői jogosítvány
- Fémforgácsoló vagy gépi forgácsoló szakképesítés

Munkavégzés helye: Kunszentmárton